* Bestilling før klokken 14.00 sendes samme dag * Gratis lokal levering innen 10mil ved kjøp over kr. 1000,-

Forhandlere fuel og dekk

Forhandler av Sunoco Racefuel

 

KRB Trading AS


ved Kai Roger Bakken

Steinbergveien 52A

3053 Steinberg

Tel: 957 67 760

www.krbtrading.no

Email: kai@krbtrading.no

 

V.S Motor AS

ved Vidar Strand

Askimveien 142

1860 Trøgstad

Tel: 906 44 134

www.vsmotor.no

e-mail: vidar@vsmotor.no 

Aktiv BilService- Polly Motorsport

ved Pål-Arvid Blytt
Leirvikflaten 23
5179 Godvik

Tel: 900 19 933

www.pollymotorsport.no

e-mail: pablytt@outlokk.com

 

Kvål Auto AS

ved Ordin Orre

Hovebakken 9

4306 Sandnes

Tel: 932 66 774

www.kvalauto.no

e-post: ordin@kvalauto.no

  

Betongservice AS

ved Ronny Mikkelsen

Industriveien 24

9152 Sørkjosen

Tel: 467 45 323

e-mail: ronny@betongservice.net

 

 

Turbokarlsen AS

ved Håvard Karlsen

Kong Olavs Veg 790

9436 Kongsvik

Tel: 909 23 448

e-mail: turbokarlsen@hotmail.com

 

Engs Auto AS

ved Alf Eng

1860 Trøgstad

Tel: 415 42 198

 

Dekksentralen AS

ved Kjell Tore Thomassen

Tromsøysundv. 22

9020 Tromsdalen

Tlf: 958 06 111

e-post: post@dekktromsdalen.no

 

Pedersens Varmeservice AS

ved Rune Andreassen

Myggveien 14

9514 Alta

Tlf: 911 07 909

e-post: rune@pedersensvarme.no

 

Forhandler av Malatesta og Maxsport dekk

 

Autoservice Solør AS

ved Ronny Kalfoss

Flismyrvegen 30

2280 Gjesåsen

Tlf: 62953555, 47606182

e-post: ronny@autoservice-solor.no

 

Olsen Dekk & Felg AS

ved Kim Even Olsen

Vikaveien 29

8622 Mo i Rana

Tlf: 906 56 246

e-post: post@olsendekkfelg.no

 

Dekkhuset AS

ved Leif Johnny Køhne

Blombakken 4

5911 Alversund

Tlf: 56 34 34 00

e-post: leif@dekkhuset.no